Februárová AKCIA -50% ! DORUČENIE cez Packetu na výdajné miesto za POLOVICU. 

LennyLamb je  rodinná firma, ktorá svojou kvalitou a originalitou produktou sa stala známou po celom svete, kde je stále viac obľúbená.  Vyrába vlastné a veľmi kvalitné šatky na nosenie detí, z ktorých šije aj tašky a doplnky, ako i pohodlné šatkové ergonomické nosiče

Ak nejaký produkt (šatku, nosič, oblečenie) nemáme vyobrazený na stránke alebo skladom, radi ho pre Vás zabezpečíme a objednáme vo výrobe. Kompletnú ponuku výrobcu nájdete na http://en.lennylamb.com (v pravom hornom rohu si prepnete cenu na Eurá). 

Chceli by ste si zabezpečiť nejakú vychádzajúcu novinku? Vyplňte formulár a my preveríme dostupnosť a následne Vám zašleme potvrdenie k hromadnej objednávke. Ak si novinku rezrervujete u nás pred oficiálnym spustením u výrobcu, vieme Vám ju zabezpečiť, objednať a zašleme ku Vám na adresu. A vy nemusíte striehnuť v presnú hodinu, keď ich výrobca spustí do predaja. A tak v pohodlí sa môžete venovať inej činnosti a tešiť sa, kedy ku Vám novinka dorazí domov od nás :)

Pozývame Vás aj do fanúšikovskej skupinky na facebooku LennyLamb SK/CZ a žiadna vychádzajúca novinka Vám neunikne :) 

Chcete si kúpiť ergonomický nosič LennyLamb a neviete sa rozhodnúť, ktorá veľkosť je pre Vás a Vaše dieťatko najlepšia? Požičajte si ho u nás. Prečítajte si viac informácií o službe Požičovňa

 


Vyberajte na stránke svoju vysnenú šatku  a napíšte nám Váš výber pre rezerváciu a zapojenie sa k objednávke. Po obdržaní Vašich údajov Vám pošleme faktúru na úhradu /na polovice alebo celá suma/. 

 

hromadna objednavka lennylamb

 

 

Najbližšia objednávka: 30.8.2021

Rezervácie prijímame priebežne.

 

Uzávierka objednávok o 13 h

 

V rámci hromadnej objednávky je možné pre vás objednať hocktorý vzor šatky, nosiča či iného doplnku alebo oblečenia z dostupnej ponuky výrobcu Sledujte en.lennylamb.com, napíšte nám ak potrebujete poradiť alebo odošlite objednávku.