33% zľava na celý nákup od 26.5.2023 - použite kód: AKCIA33

 Máte malé bábätko a chcete nosiť?

 

 Potrebujete poradiť, ktorú nosiacu pomôcku vybrať pre Vaše bábätko a pre Vás?

 

 Neviete či budete nosiť a čo Vám bude vyhovovať?

 

 Už ste si vybrali nosiace pomôcky, ale neviete sa rozhodnúť ktorú vybrať?

 

 Chcete nosiť, ale neviete ako na to?

 

 Možno ste aj neuvažovali o nosení, avšak po narodení bábätka ste zistili, že by sa Vám hodili voľné ruky a máte neodložiteľné bábätko, ktoré chce byť stále pri Vás?

 

 Potrebujete sa poradiť či nosíte správne?

 

 

Ak ste sa našli v týchto otázkach, aspoň jednej, tak neváhajte sa na mňa obrátiť, rada Vám poradím, zodpoviem Vaše otázky. Lebo kto sa nepýta, nič sa nedozvie. A predsa v tejto dobe informácií, môžeme nájst veľké množstvo rôznych i protichodných informácií.

 

Kto?

 

Ivana KubanovaJa som Ivana.

 

 

Som certifikovaná poradkyňa nosenia detí a majiteľka tohto eshopu. Čo ponúkame, máme odskúšané aj sami, na našich deťoch. A že ich máme tri, tak sme čo to poskúšali :) Eshop vediem od roku 2015, takže toto je moje akoby štvrté dieťa, skoro dvojička s mojim najmladším synom :) (foto)

 

Keď mi zavoláte alebo napíšete, ja som na druhej strane emailu či telefónu. Ja pre Vás balím, chystám, píšem a všetko čo sa týka chodu eshopu. Preto som rada za každú spokojnú spätnú väzbu a ak sa stane nejaké nedorozumenie, vždy si to vieme vysvetliť a vyriešiť ku spokjonosti oboch strán. Veď sme ľudia. Sme rodičia a poznáte to. Človek mieni, okolnosti menia.

Verím však, že budete mať dobrý pocit a radi sa ku nám opäť vrátite. 

 

Takže, zopár písmen o mne:

 

Som mama 3 chlapcov. 

 

S nosením mám skúsenosti od prvého syna, kedy sme začínali s babyvakom (to bolo dávno), neskôr sme prešli na ergonomický nosič a pri treťom synovi som vyskúšala a odnosila vo všetkých nami ponúkaných nosičoch, takže Vám viem fundovane poradiť aj z vlastnej skúsenosti.

 

 

 

Moje praktické skúsenosti som ruka v ruke dopĺňala aj odbornými seminármi a neustále sa vzdelávam či už o nosení alebo vzťahovej väzbe.

 

Myslím a vidím, že podpora novej mamičky od rodiny, okolia stále pokrivkáva. Je dôležité mamičke dodať sebadôveru, veriť vo svoje materinské inštinkty, lebo každá jedna mama je presne tá najlepšia pre svoje dieťa. A bábätko potrebuje spokojnú mamu, lebo spokojná mama = spokojné dieťa a spokojné dieťa je v prvých mesiacoch (či rokoch) v blízkosti mamy, a tak Vám, milé maminky, ukazujem spôsob ako možno pomôcť Vášmu bábätku a zároveň sebe nosením detí v šatke alebo ergonomickom nosiči.

 

 

 

 

 

 

 

Kurzy a semináre

 

V r. 2015 som absolvovala odborný kurz nosenia detí a viazania šatky u českej odborníčky na nosenie detí, p. Anny Pohořálkovej z Vbavlnce, a stala sa tak certifikovanou poradkyňou na nosenie detí.

 

 

Od r. 2017 sa zúčastňujem poradenskej a podpornej skupinky nových nosiacich rodičov v Trenčíne v Materskom centre Srdiečko. 

 

 

V r.  2018 som sa zúčastnila Medzinárodného nosičského fóra organizovaného v Poľsku, kde nosenie detí a ich školy nosenia majú dlhoročnú tradíciu.

Súčasťou fóra boli prednášky a semináre o nosení detí, jeho význame a potrebe ako napríklad od celosvetovo známej odobrníčky Dr. Rosie Knowless a iných odborníkov.

Navštívili sme aj útulnú výrobňu výrobcu LennyLamb a spoznala som zákulisie tejto rodinnej značky, ktorá mi je srdcublízka a ktorú sme na začiatku ako prví priniesli na Slovensko s jeho najširšou ponukou nosičov, šatiek a tkaných doplnkov a stali sa tak hrdým spoluprcujúcim partnerom a predajcom týchto kvalitných nosiacich pomôcok.

 

Pridajte sa ku skupinke LennyLamb fanúšikov a priaznivcov v SR a ČR Pridať sa do skupinky LennyLamb

 

 

 Foto: Celosvetová nosiaca "celebrita" Hedwich alias "Dúhovka" na Fóre. 

 

 

V apríli 2019 som absolvovala odborný seminár s Henrikom Norholtom a Helen Ferslev v Brne (ČR) na tému vzťahová väzba.

 

 

 

Poradenstvo

 

Čo Vám na poradenstve poskytnem?


- pri poradenstve sa zameriavam na podporu kontaktu, nosenia ako takého ako správne nosiť, prečo nosiť a ukážem Vám základný úväz na nosenie detí v šatke (s ktorým si vystačíte po celé nosiace obdobie, samozrejme s praxou viazania sa môžete zaujímať aj o ďalšie a ďalšie úväzy :) ) alebo ukážka správneho nosenia v ergonomickom nosiči

 

 

Kde a ako poskytujem poradenstvo?

 

Online/telefonicky/emailom - poradenstvo na bezplatnú konzultáciu ohľadne výberu nosiacej pomôcky alebo kontrolu nastavenia nosiča či správne uviazanej šatky zakúpených u nás

 

Online/ emailom - kontrola správnosti nosenia v nosiči alebo šatke (či máte dieťatko v dobrej výške, či je dobre napolohované a iné, základné veci ktoré sa dajú zhodnotiť z fotografie na ďiaľku)

 

Osobne - poradenstvo nosenia detí poskytujem u Vás doma (Trenčianska Turná, Trenčín a okolie do 20 km), prípadne po dohode aj u mňa. Doba približne 1 hodina. Spoplatnené. 

 

 

 

Je možné si vyskúšať aj iné typy nosiacich pomôcok?

Áno. Okrem pevnej šatky si môžete vyskúšať aj ergonomický nosič na zapínanie či uväzovanie. Taktiež je možné si šatku či nosič požičať domov. Viac v časti Požičovňa

 

 

 

 

Ak máte záujem o osobnú konzultáciu, kontaktujte ma prosím cez kontaktný formulár prípadne telefonicky. Ak máte konkrétny problém, ktorý chcete vyriešiť, prosím špecifikujte ho v emaili. Ďakujem.

 

 

Ivana Kubáňová

poradkyňa nosenia detí a majiteľka eshopu www.ergonomickenosice.sk