Marcová AKCIA 20% zľava na kukly a čižmičky. Vyberajte TU          

Šatka: BabyMonkey SYMPHONY – Anise

Testovala: Lucia Rybárová

Gramáž: 250 g/m2

Šírka: cca 67 cm

Zloženie: 100 % Bavlna

Výrobca: BabyMonkey, Taliansko

Žakárová väzba, s diagonálnym útkom prevráteným v strede

Nosenec: 9 kg aj s oblečením

 

Ponuka na testovanie tejto šatky prišla iba niekoľko dní potom, ako som si so záujmom obzerala ich kúzelné motívy blízke prírode a teda blízke môjmu srdcu na internete. V tej dobe som hľadala RS. Okrem motívov ma zaujali aj veľmi príjemné ceny a to, že sú vyrábané v Taliansku – to vysvetľuje ten krásny dizajn, darmo, Taliani majú vkus.

 

Ako typická žena sa vždy vytešujem aj z taštičiek, v ktorých šatky prídu, ich obzeranie a vyčkávanie, kým vykuknú z balíka je už súčasťou celého rituálu rozbaľovania šatky. Táto prišla vo vkusnom čokoládovo hnedom vrecúšku, previazanom zelenou stužkou. Rozbaľovali sme s mojou takmer ročnou princeznou, takže sa náramne potešila pri ťahaní za šnúrku. Nechala som sa prekvapiť aj vzorom, aký príde a moje počiatočné sklamanie, že tam nie sú žiadne zvieratká, ale noty, bolo hneď vyvážene radosťou z našej obľúbenej farby – mentolovej a v kombinácii s bledučkou pôsobí skutočne sviežo. Nasledoval príjemný pocit pri prvom dotyku so šatkou a keďže prišla opratá a ožehlená, mohli sme hneď naviazať. Nosenček bol "tuhý" do 10minút, takže testovanie som zahájila ihneď, a to na 1,5 hodiny v klasickom ksk (kríž s kapsou).

 

Osobne som od začiatku na tejto šatke ocenila jej pružnosť, miestami mi pripomínala pocit z elastickej šatky, ktorý som milovala. Všetky ďalšie úväzy vyzerali veľmi efektne aj vďaka tomu, že prevedenie farieb na druhej strane šatky je opačné. Čo sa týka úväzov na chrbát, zakapsovanie, šlo od ruky, batoh i double hammock sa viazal fantasticky, šatka v úvazoch drží a vyzerá krásne. So šatkou som absolvovala aj dlhé prechádzky okolo 2 hodín vpredu, aj vzadu a cítili sme sa obe veľmi komfortne. Dovolím si tvrdiť, že je to šatka vhodná aj pre začiatočníka, chvíľami som mala pocit, že sa viaže sama :) 

 

Ostáva mi teda, vybrať si len správny motív, bude to vďačná šatka na leto.

 

Lucia Rybárová

 

Lucia Rybárová - recenzia na šatku BabyMonkey