33% zľava na celý nákup od 26.5.2023 - použite kód: AKCIA33

Viazanie tehotenského bruška do šatky nie je vôbec zložité a spraví Vám výbornú službu. Šatka by mala byť dostatočne pevne utiahnutá, aby podporovala panvu a bruško, ale iba do momentu, aby sa Vám dalo ľahko dýchať. Musíte sa cítiť pohodlne. Výhodou takto zabaleného bruška je skutočnosť, že podporuje Vašu chrbticu, boky i panvu, a tak Vám prináša úľavu od bolesti chrbáta.Tehotenské bruško v šatke na nosenie detí

Taktiež ak pripadá Váš tretí trimester na zimné obdobie, takého viazanie bruška Vám prinesie dodatočnú vrstvu, teplo a pocit väčšej ochrany dieťatka pred okolitým svetom.

Ako ďalšiu výhodu môžeme spomenúť aj zanášanie šatky. Hoci v súčasnej dobe tkané šatky bývajú mäkké od novoty, používanie šatky takýmto spôsobom ju ešte viac zjemní, zmäkčí a bude perfektne pripravená na viazanie a nosenie novorodeniatka.

 

Naša zákazníčka nám napísala:

"viazanie bruška som skúsila až pri druhom tehotenstve, keďže som mala šatku po prvej dcérke, ale je to najlepšia vec akú som mohla spraviť. Pekne mi to uvoľní chrbát a lepšie sa mi funguje so zaviazaným bruškom. "

 

Nosenie novorodencaViazanie tehotenského bruška do tkanej šatky

Už máte svoju prvú šatku?

Videonávod ako uviazať šatku na podporu tehotenského bruška

Chcete sa poradiť?