Výrobcovia / značky
Novinky a akcie e-mailom
Chcete od nás dostávať novinky priamo na váš e-mail?

Zadaním e-mailu súhlasíte s našimi podmienkami ochrany osobných údajov.

Táto stránka je chránená službou reCAPTCHA. Zistiť viac.
Informácie získané prostredníctvom Google reCAPTCHA podliehajú Pravidlám ochrany osobných údajov a Zmluvným podmienkam spoločnosti Google a používajú sa všeobecné bezpečnostné účely (nepoužívajú sa na prispôsobenú reklamu spoločnosti Google).

Úľava počas tehotenstva

Vedeli ste, že šatku môžete používať už počas tehotenstva?

Tehotenstvo je jedinečný a krásny čas v živote ženy, čakajúc na príchod nového človiečika. Je však potrebné dodať aj to, že nie je ľahké nosiť ďalšiu váhu 24 hodín denne. A posledné mesiace dávajú zabrať každej maminke čakateľke.

 


Viazanie tehotenského bruška do šatkyViazanie tehotenského bruška do šatky nie je vôbec zložité a spraví Vám výbornú službu.

 


Šatka by mala byť dostatočne pevne utiahnutá, aby podporovala panvu a bruško, ale iba do momentu, aby sa Vám dalo ľahko dýchať. Musíte sa cítiť pohodlne.

 


Výhodou takto zabaleného bruška je skutočnosť, že podporuje Vašu chrbticu, boky i panvu, a tak Vám prináša úľavu od bolesti chrbáta.

 


Taktiež ak pripadá Váš tretí trimester na zimné obdobie, takého viazanie bruška Vám prinesie dodatočnú vrstvu, teplo a pocit väčšej ochrany dieťatka pred okolitým svetom. dieťatka pred okolitým svetom.

 


BAsic šatka na nosenie detíAko ďalšiu výhodu môžeme spomenúť aj zanášanie šatky. Hoci v súčasnej dobe tkané šatky bývajú mäkké od novoty, používanie šatky takýmto spôsobom ju ešte viac zjemní, zmäkčí a bude perfektne pripravená na viazanie a nosenie bábätka.

 

 

 

 

Naša zákazníčka nám napísala:

"viazanie bruška som skúsila až pri druhom tehotenstve, keďže som mala šatku po prvej dcérke, ale je to najlepšia vec akú som mohla spraviť. Pekne mi to uvoľní chrbát a lepšie sa mi funguje so zaviazaným bruškom. "

 

 

 

Vyberte si svoju prvú šatku pre bábätko

 


 

 

 

Info a kontakty

 

Telefon +421 948 483 249

Email  info @ ergonomickenosice.sk 

 

Facebook   Instagram 

Tento e-shop je certifikovaný.  

 

 
Copyright 2015 - 2021 © Zdravé nosenie detí/ LennyLamb šatky, nosiče, doplnky a oblečenie
×

Novinky a akcie e-mailom

Odoberať novinky