Úvod Deti so zdravotným znevýhodnením

ZŤP deti

Milí rodičia,


nosenie je úžasná vec, ktorá vytvára medzi Vami a Vašim dieťatkom krásny a neopísateľný vzťah. Ak máte dieťatko so zdravotným znevýhodnením je to to to intenzívnejšie. A tak sme sa rozhodli, poskytnúť zľavu vo výške 50 % na nosiče, šatky a nosiace príslušenstvo pre detičky, ktorým nebolo nadelené 100 % zdravie. Ale Vaša láska, laska rodičov, ktorí urobia všetko najlepšie pre svoje dieťatko, je najviac.

Nosenie je láska.


Pre uplatnenie zľavy na nosiacu pomôcku nám do objednávky napíšte poznámku "ZŤP preukaz" a spolu s Vašim výslovným súhlasom udeleným pre spracovanie citlivých osobných údajov ako je zdravotný stav dieťatka nám odfotený preukaz odošlie na email. 


Po prijatí objednávky budeme čakať na tieto informácie od Vás a na základe toho Vám potvrdíme objednávku s uplatnenou zľavou. 


Zľavy nemožno kumulovať s inými zľavami, či inými akciami a tak ak si vyberiete produkt, ktorý je aktuálne v zľave alebo špeciálnej akcii, zľava bude uplatnená z pôvodnej ceny bez zliav. Zľavu poskytneme jedenkrát na 1 preukaz ZŤP.


V prípade otázok nás neváhajte kontaktovať

 

 


Info a kontakty Užitočné informácie

 

Telefon +421 948 483 249

Email  info @ ergonomickenosice.sk 

 

Facebook   Instagram 

Tento e-shop je certifikovaný.  

 

 
Copyright 2015 - 2019 © ergonomickénosiče.sk - šatky, nosiče, oblečenie a doplnky nielen na nosenie detí