33% zľava na celý nákup od 26.5.2023 - použite kód: AKCIA33

Spísali sme najčastejšie otázky a odpovede. Ak ste nenašli odpoveď pre tú svoju, neváhajte nás kontaktovať, radi Vám poradíme a zodpovieme čo Vás zaujíma.

Koľko zaplatím za doručenie objednávky?

V rámci Slovenska doručujeme objednávky v spolupráci s kuriérskou spoločnosťou GLS alebo na výdajné miesto pobočky Packeta. Cena dopravy je 3,90 €. Pri objednávke nad 77 € je doručenie zdarma. 

Aká je doba dodania?

Objednávky odosielame nasledujúci pracovný deň, najneskôr však do 48 hodín od potvrdenia objednávky alebo od pripísania platby na účet. V prípade, že sa jedná o tovar "na objednávku" je uvedená doba dodania pri konkrétnom produkte aj s očakávanou dobou dodania. 

Doručujete aj do Českej republiky?

Áno. Do Českej republiky doručujeme prostredníctvom spoločnosti Packeta a môžete si vybrať výdajné miesto alebo doručenie kuriérom na adresu v ČR. 

Je možná platba aj v Českých korunách?

Áno. Platba je možná aj v Českých korunách na český bankový účet v banke FIO: 2301713556/2010. Ak máte záujem o platbu v českých korunách napíšte nám to do poznámky pri odosielaní objednávky alebo nám obratom odpovedzte na mail o prijatej objednávke a sumu s platobnými udajmi Vám pošleme obratom.  

Chcem platiť na dobierku, je to možné?

Áno. Platbu na dobierku si zvolíte v objednávke a je možné využiť platbu kartou alebo hotovosťou. Platí to aj pre doručenie kuriérom alebo aj na výdajnom mieste pobočky Packeta. 

Môžem si vyzdvihnúť objednávku aj osobne?

Áno osobné vyzdvihnutie je možné v Trenčianskej Turnej prípadne v Trenčíne po vzájomnej dohode. Uveďte to v poznámke objednávky alebo nás kontaktujte a dohodneme termín a miesto dodania.

Ktorý z nosičov si mám vybrať na nosenie?

Nosič vyberajte podľa veľkosti bábätka. Pre bábätká od 1 mesiaca zvoľte nosič LennyUpGrade, ktorý Vám vydrží až do 2,5 roku veku dieťatka, konfekčne je vhodný od 62 do 98. Ak máte už väčšie dieťatko, prípadne hľadáte nosič pre detičky rôzneho veku, tak odporúčame LennyPreschool, ktorý je vhodný pre deti od 1 roka až do 5/6 rokov, konfekčne 86 až 122. 

Je možné objednať nosič aj v inej farebnosti či dizajnovej látke?

Áno. Neváhajte nás v tomto prípade kontaktovať a zašleme Vám možnosti dostupných dizajnových vzorov na ušitie nosiča. Vybrať si môžete z týchto dizajnov na objednávku alebo z  limitovaných látok, ktoré Vám zašleme podľa aktuálnej dostupnosti. 

Môžem si doobjednať aj doplnky k nosiču?

Áno. K nosiču si môžete vybrať v rovnakom dizajne aj tašku, ľadvinku, vak na šnúrky, asymetrickú mikinu či detský overal pre bábätko alebo malý detský nosič pre bábiky. Ak máte záujem aj o doplnky a chcete sa zladiť, radi Vám ich zabezpečíme, a tak nás neváhajte kontaktovať.  

Chcem nosiť v šatke, ale neviem akú veľkosť si vybrať?

Šatku si môžete zvoliť elastickú alebo tkanú. Elastická je vhodná na začiatok nosenia a prvé týždne a mesiace. Má jednotnú dĺžku 5 metrov, takže tu si stačí zvoliť iba farbu, ktorá sa Vám páči.

Ak si vyberiete tkanú šatku vyberajte podľa Vašej konfekčnej veľkosti alebo konfekčnej veľkosti toho, kto šatku bude používať. Pre konfekčnú veľkosť do 38 odporúčame veľkosť 5, pre konfekčnú veľkosť 38-42 si zvoľte veľkosť 6, pre veľkosti od 44 a viac zvoľte šatku veľ. 7. Ak si neviete vybrať, neváhajte nás kontaktovať, radi Vám s výberom správnej veľkosti poradíme.