Marcová AKCIA 20% zľava na kukly a čižmičky. Vyberajte TU          

Patríte tiež k fanúšikom nosenia v šatkách a nosičoch od LennyLamb? 

Alebo by ste ju chceli vyskúšať? Máte radi pohodlie pri nosení v kvalitných tkaných šatkách alebo certifikovaných ergonomických nosičoch? Alebo sa radi obklopujete dizajnovými kúskami, ktoré vychádzajú len v limitovaných počtoch? Alebo ste už odnosili a spomienky na nosiace obdobie Vám prinášajú už len doplnky ušité z krásných dizajnových šatiek?

Vitajte, ste tu dobre. Lebo my tiež. Už 8 rokov Vám prinášame v našej fanúšikovskej skupinke LennyLamb SK/CZ (pridajte sa ak ešte nie ste) novinky a akcie z tejto úžasnej produkcie. Lebo nosenie je láska a tie dizajnové látky, to je tiež láska na druhú. Máte príležitosť pridať sa k zvýhodnenej hromadnej objednávke LennyLamb. 

Pridajte sa k hromadnej objednávke

Ak Vám vyrástlo bábätko a chcete prejsť na nosnejšiu šatku, prípadne ergonomický nosič a mať dizajn podľa vlastných predstáv (aj tých mnohých ktoré nemávame v bežnej našej ponuke na eshope), pozývam Vás pridať sa ku zvýhodnenej HROMADNEJ OBJEDNÁVKE.

Doručenie do MDŽ, takže o darček nemusí byť núdza a pomôžete svojmu mužovi a pošleme mu platobné údaje 🙂 Keby náhodou. A keby sa chcete potešiť sami, tak teraz si vyberiete to po čom túžite a môžete čakať jar v niečom šikovnom na nosenie detí alebo ak ste donosili deti tak pozrite doplnky ako naše skladovky napríklad vaky, tašky či mikiny, avšak vy si vyberiete v objednávke dizajn podľa vlastného výberu. 

Uzávierka objednávok: 24.2.2023 (do 12.00 h)

Prečo sa pridať k hromadnej objednávke?

 • vyberiete si dizajn podľa vlastného výberu
 • výhodnejší nákup s 10% zľavou na celú objednávku
 • doprava v SR aj ČR nad 77 € zdarma (pri nižšej 1,95 € cez Packetu)
 • poradíme s výberom
 • riešime individuálne požiadavky napríklad látka na mikinu, vak, taška či iné doplnky
 • možnosť zabezpečiť jedinečné iniciálky na šatku, nosič pre Vaše bábätko alebo ako darček
 • možnosť platby na 2 splátky (prvá pri objednávke, druhá časť pri doručení)
 • platba v Eur aj

Ako objednať?

 1. Vyberte si typ, farbu a veľkosť produktov TU a pošlite nám Váš výber (ideálne link alebo obrázok), želaný spôsob doručenia cez formulár  nižšie, prípadne v správe na Facebooku alebo Instagrame
 2. Objednávku spracujeme a obratom vám potvrdíme sumu objednávky na základe čoho od nás obdržíte zálohovú faktúru, úhradou sa objednávka stáva záväznou.
 3. Očakávaný termín dodania je približne 11 dní avšak priebežne Vás budeme informovať o expedovaní z výroby a teda očakávaný dátum doručenia. Častokrát je termín aj skôr pred našim pôvodným očakávaním, ale preistotu počítajte s dodaním v rámci 2 týždňov. 

Kupujúci vyjadrí súhlas s obchodnými podmienkami i podmienkami tejto hromadnej objednávky a spracovaním osobných údajov pri odoslaní objednávky cez formulár alebo sociálne siete. Pri potvrdení objednávky budú tieto pripojené v emaili spolu s faktúrou. 

Inšpirujte sa našimi stálicami ale môžete nájsť u nás aj pekné kúsky skladom. Avšak v hromadnej objednávke máte jedinečnú možnosť výhodného nákupu dizajnu podľa seba.

Žiadna položka