Februárová AKCIA -50% ! DORUČENIE cez Packetu na výdajné miesto za POLOVICU. 

Patríte tiež k tým rodinám, ktorí si za posledné roky obľúbilo merino vlnené doplnky a oblečenie?

My sme pravdupovediac začali až počas nosenia - kukla, bodynko a čižmičky z merina začal nosiť nás najmladší člen. Neskôr sa ušlo aj starším deťom spodných vrstiev a po nich sme prišli na rad aj my, rodičia a  využívame hlavne počas jesene a zimy. Legíny a tielko od Crawler si neviem vynachváliť a jediné čo ľutujem, že som neinvestovala do vlneného merino oblečka už skôr. Ten teplotný komfort to je niečo fantastické, extra počas zimy. A stále je lepšie začať neskor ako vôbec.

Pridajte sa k hromadnej objednávke

Ak si chcete doplniť šatník alebo vyskúšať niečo podľa Vašich predstáv, pozývam Vás pridať sa k HROMADNEJ OBJEDNÁVKE, , kde si môžete vybrať, nakombinovať vzory a farby podľa svojho vkusu a želania. Objednávka funkčného merino oblečenia a doplnkov na nosenie, vozenie, prechádzky, lyžovanie, cvičenie od českého výrobcu CRAWLER. 

Merino vlna má fantastické termoregulačné vlastnosti - v lete chladí a v zime zohrieva. Odvádza pot a teda Vás nechladí vlhkosť oblečenia. Výhodou je aj starostlivosť, ak nie je oblečenie či doplnky špinavé, jednoducho ho stačí vyvetrať. Netreba ho po každom použití prať. 

Pre bábätká odporúčame funkčné body, na hlavičku maminky počas nosenia využívajú jedno alebo dvojvrstvové kukličky pre detičky (pozrite aj naše skladovky), na nožičky zateplené čižmičky.

A v neposlednom rade maminky nezabudnite ani na seba, fantastické spodné tielko či tričko alebo aj legíny Vám zaručí teplotný komfort počas nosenia aj počas prechádzok s kočíkom.

Prečo sa pridať k hromadnej objednávke?

  • vyberáte si podľa seba farbu, veľkosť, druh výrobku 
  • u nás získate extra 10% zľavu na nezľavnené produkty Crawler
  • dopravu zdarma ponúkame pre objednávky nad 30 € (môžete skombinovať 1 produkt outlast aj s iným produktom z nášho eshopu napríklad s teplými vlnenými ponožkami pre seba či dieťatko. Bežná cena dopravy pre objednávky do 30€ je 2 € na výdajné miesto Packeta alebo 3,90 € kuriér)
  • osobný odber zdarma (vyzdvihnutie možné v Trenčianskej Turnej alebo v Trenčíne)
  • darček pripojíme ku každej objednávke 

Ako objednať?

  1. Vyberte si typ, farbu a veľkosť produktov TU a pošlite nám Váš výber (ideálne link alebo číslo výrobku), želaný spôsob doručenia cez formulár  nižšie, prípadne v správe na Facebooku alebo Instagrame
  2. objednávku spracujeme a obratom vám potvrdíme sumu objednávky na základe čoho od nás obdržíte zálohovú faktúru, úhradou sa objednávka stáva záväznou
  3. V prípade, ak by sa tovar ku dňu uzávierky 23.11.2021 o 12.h vypredal, budeme vás kontaktovať ohľadne možnej alternatívy či obmeny objednávky.
  4. Tovar budeme mať približne do 2-3 týždňov, počítame s vianočnými darčekmi pod stromčekom a následne Vás budeme kontaktovať emailom o odoslaní alebo ohľadne osobného odberu.

Hromadná objednávka sa vzťahuje na nezľavnený tovar dostupný na stránke výrobcu (dodávateľa). Zľavu nie je možné uplatniť na akciový tovar.

Kupujúci vyjadrí súhlas s obchodnými podmienkami i podmienkami tejto hromadnej objednávky a spracovaním osobných údajov pri odoslaní objednávky cez formulár alebo sociálne siete. Pri potvrdení objednávky budú tieto pripojené v emaili spolu s faktúrou. 

Hromadná objednávka Crawler

Žiadna položka