Úvod Info

Európsky týždeň nosenia detí 2018

 

Európsky týždeň nosenia detí 

 


7. - 13. 5. 2018


Krásnu nedeľu prajem, 
zajtra začína Európsky týždeň nosenia detí (7-13.5.) a tak verím, že mnohí z Vás sa chystajú na piknik, podpornú skupinu alebo inú nosiacu akciu usporadúvanú vo Vašom meste a že táto akcia priláka ďalších nových rodičov, ktorí budú s láskou nosiť svoje dieťatko.
 

V rámci spolupráce s OZ Nosma podporujeme aj tento rok túto oslavu nosenia, kde sa môžete sa zapojiť do celoslovenskej súťaže o krásne ceny.

Pre všetkých účastníkov v zapojených nosiacich mestách sme pripravili zľavové kupóny pre konkrétne mesto, a tak sa informujte u Vašej koordinátorky nosiaceho týždňa na jeho využitie až do konca mája.


Testovanie viazacích nosičov - MeiTai
Ak sa chystáte do Žiliny alebo Hlohovca čakajú na Vás okrem iného aj testovacie balíčky nosičov a šatiek z nášho eshopu.

Skúsenosti z testovania si môžete neskôr prečítať na našej FB stránke v albumoch Testovanie

Na osobné stretnutie s nosiacimi maminami sa teším do Dubnice nad Váhom, kde si môžete vyskúšať nosiče z našej ponuky a taktiež najnovšie novinky.

 
Želám Vám pohodový a úspešný Európsky týždeň nosenia detí, teším sa na Vaše skúsenosti z testovania a tiež osobné stretnutia.Ivana Kubáňová


www.ergonomickenosice.sk