Výrobcovia / značky
Novinky a akcie e-mailom
Chcete od nás dostávať novinky priamo na váš e-mail?

Zadaním e-mailu súhlasíte s našimi podmienkami ochrany osobných údajov.

Táto stránka je chránená službou reCAPTCHA. Zistiť viac.
Informácie získané prostredníctvom Google reCAPTCHA podliehajú Pravidlám ochrany osobných údajov a Zmluvným podmienkam spoločnosti Google a používajú sa všeobecné bezpečnostné účely (nepoužívajú sa na prispôsobenú reklamu spoločnosti Google).
Akciové ponuky
 Kniha SOM TEHOTNÁ
7,90 € (203,- Kč) 10,- €
 Detská kukla ANGEL Outlast® - smotanová
12,- € (308,- Kč) 13,40 €

Hromadná objednávka LennyLamb

Úvod Hromadná objednávka LennyLamb

 

LennyLamb je  rodinná firma, ktorá svojou kvalitou a originalitou produktou sa stala známou po celom svete, kde je stále viac obľúbená.  Vyrába vlastné a veľmi kvalitné šatky na nosenie detí, z ktorých šije aj tašky a doplnky, ako i pohodlné šatkové ergonomické nosiče

 

Ak nejaký produkt (šatku, nosič, oblečenie) nemáme vyobrazený na stránke alebo skladom, radi ho pre Vás objednáme. Kompletnú ponuku výrobcu nájdete na http://en.lennylamb.com (v pravom hornom rohu si prepnete cenu na Eurá). 


Chceli by ste si zabezpečiť nejakú vychádzajúcu novinku? Kliknite na obrázok "Hromadná objednávka LennyLamb", vyberte si požadovaný druh tovaru a odošlite objednávku. Preveríme dostupnosť a následne Vám zašleme potvrdenie k hromadnej objednávke. Ak si novinku rezrervujete u nás pred oficiálnym spustením u výrobcu, vieme Vám ju zabezpečiť, objednať a zašleme ku Vám na adresu. A vy nemusíte striehnuť v presnú hodinu, keď ich výrobca spustí do predaja. A tak v pohodlí sa môžete venovať inej činnosti a tešiť sa, kedy ku Vám novinka dorazí domov od nás :)

Pozývame Vás aj do fanúšikovskej skupinky na facebooku LennyLamb SK/CZ a žiadna vychádzajúca novinka Vám neunikne :) 


Chcete si kúpiť ergonomický nosič LennyLamb a neviete sa rozhodnúť, ktorá veľkosť je pre Vás a Vaše dieťatko najlepšia? Požičajte si ho u nás. Prečítajte si viac informácií o službe Požičovňa

 


Vyberajte na stránke svoju vysnenú šatku TU a napíšte nám Váš výber pre rezerváciu a zapojenie sa k objednávke. Po obdržaní Vašich údajov Vám pošleme faktúru na úhradu /na polovice alebo celá suma/. 


hromadna objednavka lennylambNajbližšia objednávka: 9.6.2021

Rezervácie prijímame priebežne.


Uzávierka objednávok o 11 h


V rámci hromadnej objednávky je možné pre vás objednať hocktorý vzor šatky, nosiča či iného doplnku alebo oblečenia z dostupnej ponuky výrobcu Sledujte en.lennylamb.com, napíšte nám ak potrebujete poradiť alebo odošlite objednávku. 


V júnovej hromadnej objednávke platí -20% zľava na bambusové plienky, zavinovačky a a prikrývky


Bambusové plienky a deky


 

 

Hromadná objednávka

znakov do konca.
Adresa fakturačná, adresa doručovacia /ak je iná ako fakturačná/
E-mail, na ktorý obdržíte faktúru.

znakov do konca.
Vypíšte, prosím, presnú špecifikáciu tovaru (názov, veľkosť, typ, farba a pod.) a môžete vložiť aj odkaz zo stránky výrobcu na link s vybraným tovarom.
Ochrana osobných údajov
Aby sme Vám mohli naspäť napísať či zatelefonovať potrebujeme vedieť zopár údajov o Vás. Vaše údaje sú u nás v bezpečí a nebudú používané na iné účely ako je potrebné v súlade s Ochranou osobných údajov. https://www.ergonomickenosice.sk/ochrana-osobnych-udajov/
antiSpam [nový kód]

Info a kontakty

 

Telefon +421 948 483 249

Email  info @ ergonomickenosice.sk 

 

Facebook   Instagram 

Tento e-shop je certifikovaný.  

 

 
Copyright 2015 - 2021 © Jún -20% na bambusové muslins & swaddles/ šatky a nosiče pre 0-6 r
×

Novinky a akcie e-mailom

Odoberať novinky