Úvod Predobjednávky Lenny Lamb

LennyLamb hromadná objednávka

LennyLamb

 

LennyLamb je  poľská značka, na trhu pôsobiaca už niekoľko rokov. Vyrába kvalitné šatky na nosenie detí, z ktorých šije aj tašky a doplnky, ale aj pohodlné šatkové ergonomické nosiče v dvoch veľkostiach BABY a TODDLER. Máme najväčší sklad LennyLamb šatiek, ergonomických nosičov či doplnkov na Slovensku, ktoré sú ihneď k odberu. 

 

Ak nejaký produkt (šatku, nosič, oblečenie) nemáme vyobrazený na stránke alebo skladom, radi ho pre Vás objednáme. Kompletnú ponuku výrobcu nájdete na http://en.lennylamb.com (v pravom hornom rohu si prepnete cenu na Eurá). 


Chceli by ste si zabezpečiť nejakú vychádzajúcu novinku? Kliknite na obrázok "Hromadná objednávka LennyLamb", vyberte si požadovaný druh tovaru a odošlite objednávku. Preveríme dostupnosť a následne Vám zašleme potvrdenie k hromadnej objednávke. Ak si novinku rezrervujete u nás pred oficiálnym spustením u výrobcu, vieme Vám ju zabezpečiť, objednať a zašleme ku Vám na adresu. A vy nemusíte striehnuť v presnú hodinu, keď ich výrobca spustí do predaja. A tak v pohodlí sa môžete venovať inej činnosti a tešiť sa, kedy ku Vám novinka dorazí domov od nás :)

Pozývame Vás aj do fanúšikovskej skupinky na facebooku LennyLamb SK/CZ a žiadna vychádzajúca novinka Vám neunikne :) 


Chcete si kúpiť ergonomický nosič LennyLamb a neviete sa rozhodnúť, ktorá veľkosť je pre Vás a Vaše dieťatko najlepšia? Požičajte si ho u nás na 10 dní. Prečítajte si viac informácií o službe Požičovňa


hromadna objednavka lennylambNajbližšia predobjednávka: 28.2.2019

Rezervácie prijímame priebežne.


Uzávierka objednávok o 14:00 h


V rámci hromadnej objednávky je možné pre vás objednať hocktorý vzor šatky, nosiča či iného doplnku alebo oblečenia z dostupnej ponuky výrobcu Sledujte en.lennylamb.com, napíšte nám ak potrebujete poradiť alebo odošlite objednávku. 


Pre záujem o objednanie z tohtotýždňových noviniek alebo niečo čo v eshope zobrazené nemáme vyplňte prosím objednávkový formulár 

 

Hromadná objednávka

znakov do konca.
Adresa fakturačná, adresa doručovacia /ak je iná ako fakturačná/
E-mail, na ktorý obdržíte faktúru.
Značka:
Vyberte značku

znakov do konca.
Vypíšte, prosím, presnú špecifikáciu tovaru (názov, veľkosť, typ, farba a pod.) a môžete vložiť aj odkaz zo stránky výrobcu na link s vybraným tovarom.
Ochrana osobných údajov
Aby sme Vám mohli naspäť napísať či zatelefonovať potrebujeme vedieť zopár údajov o Vás. Vaše údaje sú u nás v bezpečí a nebudú používané na iné účely ako je potrebné v súlade s Ochranou osobných údajov. https://www.ergonomickenosice.sk/ochrana-osobnych-udajov/
antiSpam [nový kód]
Copyright 2015 - 2019 © ergonomickénosiče.sk - šatky, nosiče, oblečenie a doplnky nielen na nosenie detí