33% zľava na celý nákup od 26.5.2023 - použite kód: AKCIA33

Certifikovaný prackový nosič LennyGo od LennyLamb je jednoveľkostný vhodný na nosenie detí od približne 1 roka (veľ. 86) do 3 rokov (veľ. 98) do max. 20 kg

Je úplne jednoduchý v manipulácii, nakoľko nie je potrebné nastavovať šírku ani výšku chrbtovej opierky, jednoducho zapnete bedrový pás, vložíte dieťatko a zapnete ramenné popruhy dotiahnete a idete. 

LennyGo nosič sa dá používať na nosenie vpredu i na chrbáte. 

Súčasťou je aj kapucka, dá sa zrolovať a môže tak byť ako opora krku alebo rozprestretá ako ochrana hlavičky pred slnkom či vetrom alebo jednoducho aby malo dieťatko kľud napríklad pri spánku. 

Ramenné popruhy je možné nosiť rovno alebo prekrížené na chrbáte, dajú sa doťahovať obomi smermi, sú mäkko polstrované ako aj bedrový pás, ktorý je dostatočne široký a tvarovaný a spolu tak uľahčujú rozloženie váhy noseného dieťatka

Veľký dôraz sa kladie na pohodlie noseného dieťaťa, v oblastí kolienok je mäkká výplň, aby látka netlačila na nožičky dieťatka. Chrbtová časť nosiča je mierne tvarovaná a medzi nožičkami dostatočne široká tak, aby bolo dieťa pri nosení podsadené v správnej polohe. (Zadoček zapadne, kolienka sú polohované vyššie ako zadoček.)

Žiadna položka