Marcová AKCIA 20% zľava na kukly a čižmičky. Vyberajte TU          

Darovačka 🤩 k MDŽ 🌹

Darovačka 🤩 k MDŽ 🌹

DAROVAČKA 🤩 k MDŽ 🌹 od nás pre jednu z vás, milé ženy.
Vak na šnúrky z dizajnovej tkanej šatkoviny LennyLamb 🎁 či už na uskladnenie či prenos šatky/nosiča alebo odnesie potrebnosti na prechádzke a voľné ruky budú stále k dispozícii.
👉Ktorý by potešil?

Hromadná objednávka LennyLamb 24.2.2023 - vyberte si darček k MDŽ na jarnú sezónu

Hromadná objednávka LennyLamb 24.2.2023 - vyberte si darček k MDŽ na jarnú sezónu

Hromadná objednávka - 24.2. piatok - doručenie do MDŽ, takže o darček nemusí byť núdza a pomôžete svojmu mužovi a pošleme mu platobné údaje 🙂 Keby náhodou.

A keby sa chcete potešiť sami, tak teraz si vyberiete to po čom túžite a môžete čakať jar v niečom šikovnom na nosenie alebo ak ste donosili deti tak pozrite vaky, tašky či mikiny.


Referencie

Ak ste ešte u nás nenakupovali, pozrite si referencie našich zákazníkov ako sú spokojní s našimi službami. Verím, že Vás presvedčia o kvalite našich služieb a výrobkov. U nás vždy dostanete viac. Každú jednu objednávku vybavujeme k najlepšej spokojnosti každého z vás. S láskou zabalíme a teší nás ak ste spokojní.

Ak máte otázky, neváhajte nás kontaktovať. Ďakujeme všetkým našim zákazníkom za Váš čas na vyplnenie dotazníka spokojnosti alebo zanechanie správy či označenie na sociálnych sieťach.


PF 2023

PF 2023

Ďakujeme za priazeň tým čo u nás v roku 2022 nakúpili, podoru tým že naše príspevky zdieľali a zapojili sa do komentárov na sociálnych sieťach a ďakujeme za odporúčanie našich služieb, šatiek a nosičov a obchodíku vašim známym.

Prajem Vám rok plný hojnosti - hojnosti na stretávanie milých ľudí, hojnosť zdravia, hojnosť príležitostí a financií a hojnosť šťastných chvíľ.

PF 2023

Ivana z ergonomickénosiče.sk


Súťaž o detský nnosič pre bábiku alebo plyšáka

Po Dušičkách sa nám spredvianočnieva a my obdarúvame

Dnes je 2.11.2022 a my sme večer spustili súťaž o detský nosič pre bábiku alebo plyšáka. Predvianočný čas pomaly, ale isto začína a čo chvíľa Vám predstavíme aj našu Vianočnú ponuku. Tento týždeň sa môžete tešiť na darovačku alebo súťaž o najobľúbenejší doplnok pre deti. 


Spustili sme vernostný program

Spustili sme vernostný program

Pre našich verných zákazníkov sme si pripravili vernostný program ako poďakovanie za Vašu dôveru a podporu. U nás môžete získať vernostné body za zrealizovanú objednávku, za ohodnotenie produktu či zanechanie recenzie.