Úvod Novinky Nový šat loga a septembrové novinky

Nový šat loga a septembrové novinky

September býva často mesiacom zmien, napríklad nosenci, ktorí už odrástli začínajú svoje škôlkárske dobrodružstvá, maminy sa vracajú naspäť do zamestnania a tak ani my nezaháľame a ku sklonku tretieho roku fungovania eshopu prichádzame s malými dizajnovými úpravami loga a jemnými úpravami eshopu, verím že ich uvítate pozítívne ako aj nasledovné zmeny:

 

 

Doprava zdarma

Doprava zdarma

Od dnes znižujeme aj limit pre objednávky s dopravou zdarma, a tak už pri objednávke nad 89 € Vám objednávku odošleme zdarma. Platí to aj pre odosielanie do Českej republiky cez Zásielkovňu. Pri odosielaní objednávok do ČR cez kuriérsku spoločnosť sme znížili limit pre objednávky nad 119 €, pri ktorých dopravu tiež neplatíte.

 

 

Prevádzková doba eshopu

Telefonicky sme Vám k dispozícii pre poradenstvo, informácie o produktoch či objednávkach v rozšírenom čase 8:30 - 14:30 h počas pracovných dní. Mimo týchto hodín nám môžete napísať správu alebo email.

Zároveň v tomto čase bude možné si osobne prevziať tovar,  ak ste si zvolili osobný odber či vrátiť požičiavané nosiče avšak stále platí, že konkrétny deň vyzdvihnutia je potrebné si vopred dohodnúť telefonicky či emailom, nakoľko eshop nemá kamennú predajňu, iba sklad. 

 

 

Pripravujeme

Jeseň klope na dvere a tak je potrebné sa už porozhliadať po nosičskom oblečení a zateplení na jeseň a zimu. Je možné si vybrať či mikiny alebo svetríky na nosenie pre dospelých, taktiež softshellové bundy alebo pre detičky  legínky  a o pár dní sa môžete tešiť na bavlnené a bambusové kukličky doplnené v našom eshope. 

 

Nosičský festival

23.septembra Vás pozývame na Nosičský festival do Bratislavy, kde budeme aj my s našim stánočkom a výhodnými festivalovými ponukami.

 

Čoskoro pridáme viac informácií.

 


Želám krásny deň a pohodový štart v prvý septembrový týždeň

 

 

Ivana Kubáňová


4.9.2018

 

 

 

 

 

 

Copyright 2015 - 2019 © ergonomickénosiče.sk - šatky, nosiče, oblečenie a doplnky nielen na nosenie detí