E-shop ergonomické nosiče.sk je tu pre Vás už šiesty rok a tak sa tešíme, že ste zavítali ku nám. Podporujeme zdravé nosenie a nájdete u nás iba certifikované nosiace pomôcky - ergonomické nosiče i šatky. Venujeme a špecializujeme sa na značku LennyLamb, z ktorej pravidelne organizujeme aj hromadné objednávky, detailné informácie nájdete vo FB skupinke LennyLamb SK/CZ. Poradenstvo nosenia alebo s výberom nosiacej pomôcky je u nás samozrejmosťou a rady Vám poskytne certifikovaná lektorka nosenia detí Ivana. Preto ak sa neviete rozhodnúť pred výberom novej šatky či nosiča, smelo nám napíšte. 

V našej ponuke nájdete aj doplnky k noseniu - dizajnové tašky a ľadvinky, ale aj rôzne šatkovinové drobnosti, ktoré jedinečne doplnia Váš outfit a nezabúdajme aj na naše deťúrence, pre ktoré si môžete vybrať doplnky k noseniu na zateplenie do chladných dní od kukličiek po funkčné tričká a oblečenie ale aj štucne či obľúbené vlnené ponožky. V lete oceníte bambusové plienky či zavinovačky ako funkčná vrstva počas nosenia alebo ako dizajnový a efektný kúsok zároveň. Pre detičky si môžete doplniť aj detský nosič pre plyšákov, hračky, knižky a rôzne doplnky aj do izbičky.

A ako vravíme, platí stále spokojná mama = spokojné dieťa a teda z toho vyplýva, že jeden s druhým sa navzájom ovplyvňujú a našu ponuku doplnila aj zdravá obuv resp. pohodlné tenisky a papučky od anatomics pre pohodlnú chôdzu a prírodné a bio kozmetické produkty pre detičky i mamičky.

Radi Vám zazdieľame naše vlastné skúsenosti s nosiacimi pomôckami, ktoré sme sami vyskúšali, ale samozrejme aj našich zákazníkov. Preto ak máte otázku, neváhajte nás kontaktovať.