Úvod Požičovňa

Podmienky požičiavania ergonomických nosičov a šatiek

 

 

 Doba požičiavania

 • doba požičania je 3, 7, 10, 15 alebo 20 kalendárnych dní 
 • výpožičná doba začína plynúť dňom prevzatia zásielky osobne, na pošte, výdajnom mieste Zásielkovne alebo u kuriéra a končí dňom osobného odovzdania alebo odoslania nosiča späť k nám, pričom rozhoduje dátum pečiatky na zásielke

Cena

 • ceny požičovného nájdete pri jednotlivých nosičoch/šatkách
 • cena je stanovená na obdobie 3, 7, 10, 15 alebo 20 kalendárnych dní zapožičania. Pokiaľ chcete nosič na dlhšiu dobu, tak nás kontaktujte.

Záloha/kaucia

 • za požičiavaný nosič/šatku si účtujeme vratnú zálohu tzv. kauciu doplatenú do výšky ceny nosiča/šatky, ako zábezpeku, aby sa nám nosič vrátil späť prípadne keby prišiel poškodený
 • Výšku zálohy nájdete v popise jednotlivých nosičov v časti Požičovňa a odvíja sa od ceny nového produktu.
 • Záloha Vám bude odoslaná na bankový účet po spätnom doručení na adresu spoločnosti a jeho následnom skontrolovaní. V prípade, že si zároveň zakúpite nový nosič, zálohu je možné zúčtovať pre nákup nového kusu.  

Doručenie

 • nosič Vám zašleme kuriérom /SR, ČR/ alebo na výdajné miesto Zásielkovne /len v ČR/, kde náklady na doručenie budú pripočítané k cene. Osobné vyzdvihnutie je možné dohodnúť individuálne. 

Vrátenie nosiča/šatky

 • požičiavaný nosič/šatku odosielate v posledný deň výpožičky na našu adresu
 • odporúčame vhodne zabaliť zásielku (igelitové vrecko) a odoslať kuriérom alebo ako poistenú zásielku. Vzhľadom k tomu, že pošta pri nepoistených zásielkach ručí len do výšky 15 €, v prípade poškodenia či nedoručenia zásielky by ste museli celú sumu uhradiť Vy.
 • Ak by ste mali záujem o využitie služby spätného vyzdvihnutia zásielky našim kuriérom, je možné si takúto službu objednať a my Vám zabezpečíme vyzdvihnutie balíka na Vašej adrese našim kuriérom. Informujte nás prosím vopred v poznámke pri objednávke alebo emailom minimálne 3 dni pred ukončením výpožičnej doby. Cena služby je 3,60 €

Starostlivosť počas výpožičnej doby

 • počas výpožičnej doby nosiče/šatky svojvoľne NEPERTE ani nežehlite. Pozor! Neodborným praním môže dôjsť k poškodeniu nosiča. Pokiaľ dôjde k zašpineniu zabezpečíme si profesionálne vyčistenie sami. Ak Vám bráni znečistenie užívať nosič, informujte sa prosím na spôsob jeho možného odstránenia, prípadne si dohodneme výmenu za iný nosič. 
 • v prípade znečistenia ťažko odstrániteľnými škvrnami (víno, olej, fixy a pod.) Vám budeme účtovať extra poplatok vo výške 12,- Eur.
 • pokiaľ bude nosič nenávratne poškodený (prerezaný, roztrhaný, prepálený a pod.), pošleme Vám ho naspäť spolu s dokladom o kúpe a stane sa tak Vašim majetkom

Požičiavanie zadarmo alebo zľava na nákup nového nosiča

 • pokiaľ sa Vám nosič/šatka zapáči a budete mať záujem o kúpu nového nosiča/šatky, tak Vám sumu požičovného do doby 7 dní odpočítame z ceny nového zakúpeného nosiča. V prípade výpožičky na 10 a viac dní a zároveň následnej kúpy nového nosiča dostanete od nás zľavu 10 % na nový nosič/šatku. Zľavy nemožno kumulovať s inými akciami a zľavovými kupónmi.

Postup požičiavania

 1. V kategórii Požičovňa si vyberte tovar, o ktorý máte záujem.
 2. Zvoľte si variant podľa počtu dní výpožičky. 
 3. Do poznámky uveďte konkrétny dátum, na ktorý máte záujem nosič požičať, ak neuvediete žiadny dátum, nosič/šatku odošleme po obdržaní platby na bankový účet a odošleme najbližší zasielací deň. Taktiež môžete uviesť v poznámke ak máte záujem o službu spätného vyzdvihnutia zásielky na konci výpožičnej doby.
 4. Odošlite objednávku s dátumom rezervácie.
 5. My Vám pošleme POTVRDENIE OBJEDNÁVKY spolu s pripočítanou zálohou/kauciou do výšky ceny nosiča a údajmi na zaplatenie. 
 6. Keď obdržíme platbu na účte, nasledujúci pracovný deň (prípadne deň pred zvoleným termínom) odošleme požičiavaný tovar.
 7. Výpožičná doba začína plynúť dňom Vášho prevzatia zásielky u kuriéra a končí dňom odoslania nosiča späť k nám, pričom rozhoduje dátum pečiatky na zásielke resp. dátum odovzdania kuriérovi.
 8. V posledný deň vypožičky zabalíte požičiavaný nosič/šatku do vhodného obalu (igelitové vrecko) a odošlete ako poistenú zásielku na našu adresu. Odoslanie tovaru je na náklady zákazníka.
 9. Skontrolujeme stav nosiča. Ak je všetko v poriadku, vratnú zálohu Vám zašleme späť na Váš účet do 5 dní.
 10. V prípade znečistenia ťažko odstrániteľnými škvrnami (víno, olej, fixky a pod.) Vám budeme účtovať extra poplatok vo výške 12 Eur.
 11. Pokiaľ bude nosič nenávratne poškodený (prerezaný, roztrhaný, prepálený a pod.), pošleme Vám ho naspäť spolu s dokladom o kúpe a stane sa tak Vašim majetkom.
 12. Ak sa rozhodnete pre kúpu nového nosiča/šatky, informujete nás pri jeho vrátení a my Vám požičovné odpočítame z ceny nosiča alebo Vám uplatníme zľavu (podla podmienok vyššie).

Vyberte si z našej POŽIČOVNE NOSIČOV a ŠATIEK

Kontaktný formulár
Ak chcete, aby sme Vám radšej zatelefonovali, zanechajte Vaše telefónne číslo.

znakov do konca.
Osobné údaje
antiSpam [nový kód]
Copyright 2015 - 2019 © ergonomickénosiče.sk - šatky, nosiče, oblečenie a doplnky nielen na nosenie detí