Úvod Požičovňa

Podmienky požičiavania ergonomických nosičov a šatiek

 

 

 Doba požičiavania

 • doba požičania je 3, 7, 10, 15 alebo 20 kalendárnych dní 
 • výpožičná doba začína plynúť dňom prevzatia zásielky osobne, na pošte, výdajnom mieste Zásielkovne alebo u kuriéra a končí dňom osobného odovzdania alebo odoslania nosiča späť k nám, pričom rozhoduje dátum pečiatky na zásielke

Cena

 • ceny požičovného nájdete pri jednotlivých nosičoch/šatkách
 • cena je stanovená na obdobie 3, 7, 10, 15 alebo 20 kalendárnych dní zapožičania. Pokiaľ chcete nosič na dlhšiu dobu, tak nás kontaktujte.

Záloha/kaucia

 • za požičiavaný nosič/šatku si účtujeme vratnú zálohu tzv. kauciu doplatenú do výšky ceny nosiča/šatky, ako zábezpeku, aby sa nám nosič vrátil späť prípadne keby prišiel poškodený
 • Výšku zálohy nájdete v popise jednotlivých nosičov v časti Požičovňa a odvíja sa od ceny nového produktu.
 • Záloha Vám bude odoslaná na bankový účet po spätnom doručení na adresu spoločnosti a jeho následnom skontrolovaní. V prípade, že si zároveň zakúpite nový nosič, zálohu je možné zúčtovať pre nákup nového kusu.  

Doručenie

 • nosič Vám zašleme kuriérom /SR, ČR/ alebo na výdajné miesto Zásielkovne /len v ČR/, kde náklady na doručenie budú pripočítané k cene. Osobné vyzdvihnutie je možné dohodnúť individuálne. 

Vrátenie nosiča/šatky

 • požičiavaný nosič/šatku odosielate v posledný deň výpožičky na našu adresu
 • odporúčame vhodne zabaliť zásielku (igelitové vrecko) a odoslať kuriérom alebo ako poistenú zásielku. Vzhľadom k tomu, že pošta pri nepoistených zásielkach ručí len do výšky 15 €, v prípade poškodenia či nedoručenia zásielky by ste museli celú sumu uhradiť Vy.
 • Ak by ste mali záujem o využitie služby spätného vyzdvihnutia zásielky našim kuriérom, je možné si takúto službu objednať a my Vám zabezpečíme vyzdvihnutie balíka na Vašej adrese našim kuriérom. Informujte nás prosím vopred v poznámke pri objednávke alebo emailom minimálne 3 dni pred ukončením výpožičnej doby. Cena služby je 3,60 €

Starostlivosť počas výpožičnej doby

 • počas výpožičnej doby nosiče/šatky svojvoľne NEPERTE ani nežehlite. Pozor! Neodborným praním môže dôjsť k poškodeniu nosiča. Pokiaľ dôjde k zašpineniu zabezpečíme si profesionálne vyčistenie sami. Ak Vám bráni znečistenie užívať nosič, informujte sa prosím na spôsob jeho možného odstránenia, prípadne si dohodneme výmenu za iný nosič. 
 • v prípade znečistenia ťažko odstrániteľnými škvrnami (víno, olej, fixy a pod.) Vám budeme účtovať extra poplatok vo výške 12,- Eur.
 • pokiaľ bude nosič nenávratne poškodený (prerezaný, roztrhaný, prepálený a pod.), pošleme Vám ho naspäť spolu s dokladom o kúpe a stane sa tak Vašim majetkom

Požičiavanie zadarmo alebo zľava na nákup nového nosiča

 • pokiaľ sa Vám nosič/šatka zapáči a budete mať záujem o kúpu nového nosiča/šatky, tak Vám sumu požičovného do doby 7 dní odpočítame z ceny nového zakúpeného nosiča. V prípade výpožičky na 10 a viac dní a zároveň následnej kúpy nového nosiča dostanete od nás zľavu 10 % na nový nosič/šatku. Zľavy nemožno kumulovať s inými akciami a zľavovými kupónmi.

Postup požičiavania

 1. V kategórii Požičovňa si vyberte tovar, o ktorý máte záujem.
 2. Zvoľte si variant podľa počtu dní výpožičky. 
 3. Do poznámky uveďte konkrétny dátum, na ktorý máte záujem nosič požičať, ak neuvediete žiadny dátum, nosič/šatku odošleme po obdržaní platby na bankový účet a odošleme najbližší zasielací deň. Taktiež môžete uviesť v poznámke ak máte záujem o službu spätného vyzdvihnutia zásielky na konci výpožičnej doby.
 4. Odošlite objednávku s dátumom rezervácie.
 5. My Vám pošleme POTVRDENIE OBJEDNÁVKY spolu s pripočítanou zálohou/kauciou do výšky ceny nosiča a údajmi na zaplatenie. 
 6. Keď obdržíme platbu na účte, nasledujúci pracovný deň (prípadne deň pred zvoleným termínom) odošleme požičiavaný tovar.
 7. Výpožičná doba začína plynúť dňom Vášho prevzatia zásielky u kuriéra a končí dňom odoslania nosiča späť k nám, pričom rozhoduje dátum pečiatky na zásielke resp. dátum odovzdania kuriérovi.
 8. V posledný deň vypožičky zabalíte požičiavaný nosič/šatku do vhodného obalu (igelitové vrecko) a odošlete ako poistenú zásielku na našu adresu. Odoslanie tovaru je na náklady zákazníka.
 9. Skontrolujeme stav nosiča. Ak je všetko v poriadku, vratnú zálohu Vám zašleme späť na Váš účet do 5 dní.
 10. V prípade znečistenia ťažko odstrániteľnými škvrnami (víno, olej, fixky a pod.) Vám budeme účtovať extra poplatok vo výške 12 Eur.
 11. Pokiaľ bude nosič nenávratne poškodený (prerezaný, roztrhaný, prepálený a pod.), pošleme Vám ho naspäť spolu s dokladom o kúpe a stane sa tak Vašim majetkom.
 12. Ak sa rozhodnete pre kúpu nového nosiča/šatky, informujete nás pri jeho vrátení a my Vám požičovné odpočítame z ceny nosiča alebo Vám uplatníme zľavu (podla podmienok vyššie).

Vyberte si z našej POŽIČOVNE NOSIČOV a ŠATIEK

Kontaktný formulár
Ak chcete, aby sme Vám radšej zatelefonovali, zanechajte Vaše telefónne číslo.
Zaujímam sa o:
Vyberte si akú informáciu hľadáte

znakov do konca.
Príloha (max. 500 kB)
Ak chcete, môžete nám poslať aj fotografiu či obrázok, ak je potrebné.
Osobné údaje
Aby sme Vám mohli naspäť napísať či zatelefonovať potrebujeme vedieť zopár údajov o Vás. Vaše údaje sú u nás v bezpečí a nebudú používané na iné účely ako je potrebné v súlade s Ochranou osobných údajov. https://www.ergonomickenosice.sk/ochrana-osobnych-udajov/
antiSpam [nový kód]
Copyright 2015 - 2019 © ergonomickénosiče.sk - šatky, nosiče, oblečenie a doplnky nielen na nosenie detí