Výrobcovia / značky
Novinky a akcie e-mailom
Chcete od nás dostávať novinky priamo na váš e-mail?

Zadaním e-mailu súhlasíte s našimi podmienkami ochrany osobných údajov.

Táto stránka je chránená službou reCAPTCHA. Zistiť viac.
Informácie získané prostredníctvom Google reCAPTCHA podliehajú Pravidlám ochrany osobných údajov a Zmluvným podmienkam spoločnosti Google a používajú sa všeobecné bezpečnostné účely (nepoužívajú sa na prispôsobenú reklamu spoločnosti Google).
Novinky
Detské softshellové čižmičky s flísom

Teplé čižmičky pre detičky na zateplenie nožičiek počas nosenia v šatke alebo ergonomickom nosiči ale aj do kočíka.    Čižmičky sú mäkké, majú barefoot strih, na špičke sú dlhšie pri palci a dostatočne široké    sotshelový materiál ochráni pred vetrom i...

viac
Detské vrecko na šnúrky alebo detský ruksačik

Aj deti chcú mať voľné ruky ... na hru či na papanie. Preto je tu detské vrecko na šnúrky, ušité z rovnakých tkanín ako dospelácke vrecká alebo šatky od LennyLamb.    Je ľahké a spratné....

viac
Akciové ponuky
 Tenisky Anatomic All in - modré
22,50 € (577,- Kč) 25,- €
 Detské bambusové tričko - mentolové
12,50 € (321,- Kč) 13,90 €

Podmienky požičiavania ergonomických nosičov a šatiek

Úvod Požičovňa

 

Doba požičiavania

 • minimálna doba požičania je 5 dní
 • výpožičná doba začína plynúť dňom prevzatia zásielky osobne, na výdajnom mieste Zásielkovne alebo u kuriéra a končí dňom osobného odovzdania alebo odoslania nosiča späť k nám, pričom rozhoduje dátum pečiatky na zásielke

Cena

 • ceny požičovného nájdete pri jednotlivých tovaroch v požičovni
 • cena je stanovená na obdobie 5, 7, 10, 15, 20, 25 alebo 30 kalendárnych dní zapožičania. Pokiaľ chcete nosič na dlhšiu dobu, tak nás kontaktujte.

Záloha/kaucia

 • za požičiavaný nosič/šatku si účtujeme vratnú zálohu tzv. kauciu ako zábezpeku, aby sa nám nosič vrátil späť prípadne keby prišiel poškodený
 • výšku zálohy nájdete v popise jednotlivých tovarov v časti Požičovňa
 • pri výpožičke zaplatíte túto sumu na náš bankový účet alebo na dobierku pri prevzatí nosiča od kuriéra (počkajte prosím na potvrdenie objednávky)
 • z tejto sumy následne bude po vrátení šatky/nosiča zúčtovaný poplatok za výpožičnú dobu, doprava, prípadne poplatok za dobierku a rozdiel Vám vrátime naspäť na bankový účet
 • V prípade, že si zároveň zakúpite/objednáte nový nosič, zálohu je možné zúčtovať pre nákup nového kusu.  

Doručenie

 • nosič Vám zašleme na výdajné miesto Zásielkovne alebo kuriérom, kde náklady na doručenie budú zúčtované z uhradenej zálohy a po vrátení požiavaneho tovaru. Osobné vyzdvihnutie je možné dohodnúť individuálne. 

Vrátenie nosiča/šatky

 • požičiavaný nosič/šatku odosielate v posledný deň výpožičky na našu adresu
 • ak posledný deň pripadne na sobotu, nedeľu či sviatok odosielate najbližší pracovný deň po tomto dni
 • odporúčame vhodne zabaliť zásielku aby sa pri preprave tovar nepoškodil a odoslať kuriérom alebo ako poistenú zásielku. Vzhľadom k tomu, že pošta pri nepoistených zásielkach ručí len do výšky 15 €, v prípade poškodenia či nedoručenia zásielky by ste museli celú sumu uhradiť Vy.
 • Ak by ste mali záujem o využitie služby spätného doručenia zásielky cez Zásielkovňu, je možné si takúto službu objednať a my Vám zašleme spätný podací lístok pre odoslanie na hociktorej pobočke Zásielkovne. Túto službu si môžete objednať vopred alebo dodatočne. Cena spätného odoslania je 2 €.

Starostlivosť počas výpožičnej doby

 • počas výpožičnej doby nosiče/šatky svojvoľne NEPERTE ani nežehlite. Pozor! Neodborným praním môže dôjsť k poškodeniu nosiča. Pokiaľ dôjde k zašpineniu zabezpečíme si profesionálne vyčistenie sami. Ak Vám bráni znečistenie užívať nosič, informujte sa prosím na spôsob jeho možného odstránenia, prípadne si dohodneme výmenu za iný nosič. 

 • v prípade znečistenia ťažko odstrániteľnými škvrnami (víno, olej, fixy a pod.) Vám budeme účtovať extra poplatok vo výške 12,- Eur.

 • pokiaľ bude nosič nenávratne poškodený (prerezaný, roztrhaný, prepálený a pod.), pošleme Vám ho naspäť spolu s dokladom o kúpe a stane sa tak Vašim majetkom

Požičiavanie a zľava na nákup 

 • Po vrátení zapožičaného tovaru od nás obdržíte zľavový kupón vo výške 10 % na nákup nového nosiča/šatky alebo ho môžete využiť aj na iný tovar z našej ponuky

Postup požičiavania

 1. V kategórii Požičovňa si vyberte tovar, o ktorý máte záujem.
 2. Zvoľte si variant podľa počtu dní výpožičky. 
 3. Do poznámky uveďte konkrétny dátum, na ktorý máte záujem nosič požičať, ak neuvediete žiadny dátum, nosič/šatku odošleme po obdržaní platby na bankový účet a odošleme najbližší zasielací deň. Taktiež môžete uviesť v poznámke ak máte záujem o službu spätného odoslania zásielky cez Zásielkovňu na konci výpožičnej doby.
 4. Odošlite objednávku s dátumom rezervácie.
 5. My Vám pošleme POTVRDENIE OBJEDNÁVKY spolu s pripočítanou zálohou/kauciou do výšky ceny nosiča a údajmi na zaplatenie. 
 6. Keď obdržíme platbu na účte, nasledujúci pracovný deň (prípadne deň pred zvoleným termínom) odošleme požičiavaný tovar.
 7. Výpožičná doba začína plynúť dňom Vášho prevzatia zásielky u kuriéra a končí dňom odoslania nosiča späť k nám, pričom rozhoduje dátum pečiatky na zásielke resp. dátum odovzdania kuriérovi.
 8. V posledný deň vypožičky zabalíte požičiavaný nosič/šatku do vhodného obalu (igelitové vrecko) a odošlete ako poistenú zásielku na našu adresu. Odoslanie tovaru je na náklady zákazníka.
 9. Skontrolujeme stav nosiča. Ak je všetko v poriadku, vratnú zálohu Vám zašleme späť na Váš účet do 5 dní.
 10. V prípade znečistenia ťažko odstrániteľnými škvrnami (víno, olej, fixky a pod.) Vám budeme účtovať extra poplatok vo výške 12 Eur.
 11. Pokiaľ bude nosič nenávratne poškodený (prerezaný, roztrhaný, prepálený a pod.), pošleme Vám ho naspäť spolu s dokladom o kúpe a stane sa tak Vašim majetkom.
 12. Obdržíte od nás na email zľavový kupón na nákup nového nosiča či šatky alebo iného tovaru v našej ponuke.

Vyberte si z našej POŽIČOVNE NOSIČOV a ŠATIEK

Kontaktný formulár
Ak chcete, aby sme Vám radšej zatelefonovali, zanechajte Vaše telefónne číslo.
Zaujímam sa o:
Vyberte si akú informáciu hľadáte

znakov do konca.
Príloha (max. 500 kB)
Ak chcete, môžete nám poslať aj fotografiu či obrázok, ak je potrebné.
Osobné údaje
Aby sme Vám mohli naspäť napísať či zatelefonovať potrebujeme vedieť zopár údajov o Vás. Vaše údaje sú u nás v bezpečí a nebudú používané na iné účely ako je potrebné v súlade s Ochranou osobných údajov. https://www.ergonomickenosice.sk/ochrana-osobnych-udajov/
Odkiaľ ste sa o nás dozvedeli?
antiSpam [nový kód]

Info a kontakty

 

Telefon +421 948 483 249

Email  info @ ergonomickenosice.sk 

 

Facebook   Instagram 

Tento e-shop je certifikovaný.  

 

 

NAŠI PARTNERI

Copyright 2015 - 2021 © Prvá šatka/ Nosiče pre 0-6 r/dizajnové doplnky pre detičky, ockov i mamičky
×

Dávame Vám 10 € na prvý nákup

Stačí vyplniť svoju emailovú adresu a zľava 10 € pri nákupe nad 59 € bude Vaša. 

10 € na prvý nákup