Marcová AKCIA 20% zľava na kukly a čižmičky. Vyberajte TU          

Pre našich verných zákazníkov sme si pripravili vernostný program ako poďakovanie za Vašu dôveru a podporu. U nás môžete získať vernostné body za zrealizovanú objednávku, za ohodnotenie produktu či zanechanie recenzie.

Ako získate vernostné body?

1. Body za objednávku

Vernostné body môžete zbierať a uplatniť ako registrovaný zákazník. To znamená, že pred každým nákupom je potrebné sa prihlásiť do svojho konta a tak realizovať objednávku. Za každé minuté euro za produkty získavate 1 bod. 

2. Ohodnotenie produktu hviezdičkami

Ďalšie body získate za ohodnotenie produktu hviezdičkami. Po 5 dňoch od doručenia môžete ako prihlásený zákazník ohodnotiť tovar z objednávky hviezdičkami, za čo získavate 20 bodov.

3. Zanechanie recenzie na produkt

Spolu s hodnotením môžete napísať aj krátku recenziu na produkt, za čo získate ďalších 20 bodov. 

Vernostné body sa nezískavajú za sumu dopravy. 

Dôležité! Vernostné body sa pripisujú po vybavení objednávky, tozn. až po jej zaplatení a odoslaní. Body za ohodnotenie hviezdičkami a recenziu sa získavajú po jej potvrdení a pridaní na stránky eshopu.

Ako môžete uplatniť body?

Pre získanie zľavy za vernostné body je potrebné nakupovať v prihlásenom stave.

Za každých 20 vernostných bodov získate zľavu 1€ na celý nákup. Ak máte dostatok bodov, v košíku sa vám objaví možnosť uplatniť vernostné body. 

Vernostné body nie je možné uplatniť na sumu za dopravu tovaru (poštovné). Zároveň platí, že celkovú sumu objednávky je možné za pomoci bodov zľavniť maximálne do výšky 99%.

Dôležité! Vernostné body sa pripisujú po vybavení objednávky, tozn. až po jej zaplatení a odoslaní. Platnosť bodov je 365 dní. 

Chcem sa registrovať