Zákulisie

Vitajte :)

 


Teší ma, že ste navštívili náš e-shop www.ergonomickénosiče.sk - pre zdravé nosenie detí a som rada, že ste sa dostali aj k týmto riadkom, v ktorých Vám priblížim "zákulisie" nášho eshopu.

 


Kto sme a prečo to robíme?


Volám sa Ivana Kubáňová a som mama troch chlapcov (5r, 3r a 8 mesiacov), takže o nudu doma nie je núdza, ale napriek tomu som sa predčasom pustila do prevádzkovania tohto eshopu, v ktorom Vám, maminky i čakateľky na svoje pokladíky, prinášam výber overených značiek ergonomických nosičov či šatiek, s ktorými máme my a naši blízki, dobré skúsenosti a preto Vám ich môžeme odporučiť. 


Základom všetkých nosičov, ktoré u nás nájdete je, že sú ergonomické, to znamená, že látka medzi kolienkami je dostatočne široká na to, aby sme dieťatko mohli správne podsadiť a malo v nosiči nožičky pokrčené v kolenách a prevyšovali tak zadok, čím sa zaistí zdravotne optimána "M" pozícia nožičiek pre správne formovanie bedrových kĺbov. Ďalším znakom je mäkká chrbtová opierka nosiča, ktorá rešpektuje prirodzené zakrivenie chrbátika dieťaťa. A jednoznačne v ergonomickom nosiči sa dá nosiť dieťatko len tvárou k nosiacemu - či už na bruchu alebo na chrbte rodiča, ale nikdy nie tvárou von otočenou "do sveta". Aj keď si mnohí rodičia myslia ako veľmi sa ich bábätko chce pozerať von, opak je pravdou. Dieťatko si takto vyberá podnety, ktoré chce vidieť a môže nájsť útočisko na hrudi alebo chrbte svojej mamy či otca.


Ak sa neviete rozhodnúť, ktorý nosič vybrať alebo máte nejaký nosič doma a nie ste si istí, či práve ten Váš je ergonomický a zdravotne vhodný na nosenie, kľudne mi napíšte a spýtajte sa :)Naša story

 

S nosením mám skúsenosti od prvého syna, spred 5 rokov, kedy sme začínali s babyvakom, neskôr sme prešli na ergonomický nosič. Keď sa nám narodil druhý syn, nosenie mi dalo možnosť venovať sa zároveň obom synom naraz, kedy mladší spal či bdel v nosiči pri mne, a tak som mala priestor aj čas na staršieho syna. V súčasnej dobe nosím aktívne svojho najmladšieho, teraz 8 mesačného, v pevnej šatke a striedam s ergonomickým nosičom či FlyTai-om (mei-tai).


Keďže nosenie má veľa pozitív pre dieťa i rodiča, čo som aj sama zistila, doplnila som si aj teoretické vedomosti o nosení, aby som Vám, milé mamičky, mohla poradiť a podporiť Vás v nosení. Aj preto som predčasom absolvovala lektorský kurz nosenia detí a viazania šatky u pani Anny Pohořálkovej z Vbavlnce, a tak ak budete mať záujem o individuálny kurz nosenia u Vás doma, kontaktujte ma.

 

...lebo čím viac nosíte svoje dieťatko, tým viac sa upevňuje Váš vzájomný vzťah


...lebo bábätko bolo od svojho začiatku nosené v brušku mamičky, a tak nepozná nič iné okrem nosenia. Je mu to príjemné a známe.


...lebo chce byť s Vami, cítiť Vás, ste jeho "celý svet"


...lebo nosenie ide "ruka v ruke" s dojčením. A dá sa pohodlne dojčiť aj počas nosenia v šatke či ergonomickom nosiči.


...lebo kontakt je najlepší liek v ťažkých situáciách, nielen pre deti, aj pre nás, dospelých ...veď predstavte si, čo s Vami urobí objatie s blízkym človekom?...


 

Náš tím 


IVANA - vybavujem pre vás objednávky, testujem, nosím, píšem, volám, radím a teším sa, keď ste spokojní s nákupom
M.A.T. - trio pomocníkov na nezaplatenie 

Matej, Alexej, Timotej - plnia doležité úlohy ako podávanie faktúr z tlačiarne či testovanie šatiek, nosičov, nosičského oblečenia, aby sme Vám vedeli dať potom fundovanú radu. A keď niekedy Vám hneď neodpisujem či nedvíham telefón, tak určite riešim nejaký dôležitý problém s mojim triom :) Potom sa opäť môžem venovať Vašim požiadavkám. 

 

 

 

Ak máte otázky, kľudne mi napíšte a spýtajte sa.

Ak budete spokojní, povedzte to Vašim známym.

Ak nebudete spokojní, povedzte to mne a posnažím sa o čo najlepšie vyriešenie prípadného problému. Verte, že robím všetko k Vašej spokojnosti.

 

 

Ďakujem za prečítanie a prajem Vám príjemný nákup a pekný deň :)Ivana Kubáňová, 6.2.2016

 

Info a kontakty Užitočné informácie

 

Telefon +421 948 483 249

Email  info @ ergonomickenosice.sk 

 

Facebook   Instagram 

Tento e-shop je certifikovaný.  

 

 
Copyright 2015 - 2019 © ergonomickénosiče.sk - šatky, nosiče, oblečenie a doplnky nielen na nosenie detí